Galina Kulinitš Hambakliinik

Kliinik

G.K.Hambakliinik – erakliinik, mis töötab aastast 1996.

Osutame hambaraviteenust multidistsiplinaarse printsiibi järgi- hambaravi, proteesimine, hammaste implantatsioon, igemeravi ja ambulatoorne kirurgia.

Oleme kliinikus loonud rahuliku, usaldusväärse atmosfääri, nii et isegi patsiendid, kes alguses on kartlikud või häbelikud, rahunevad ja edasine ravi kulgeb stressi- ja pingevabalt, uskuge, need pole lihtsalt sõnad.

Kogu protsess, alates esimesest visiidist kuni ravi lõpuni, toimub ühe arsti juures.

Kvaliteetne ravi ja usalduslikud suhted arsti ja patsiendi vahel on meie pikkade aastate professionaalse töö tulemus.

Meil võtab vastu ka hügienist, kelle tööks on kõik vajalikud hügieeniprotseduurid: hambakivi ja katu eemaldamine, hammaste valgendamine. Heast hügieenist sõltub edasise ravi edukus. Ka saate kaasa teadmised, mis aitavad kodus õigesti hoolitseda suu hügieeni eest.

Personal

Dr.Galina Kulinits

"Minu huvi on patsiendi täielik rehabilitatsioon, maksimaalselt püüda säilitada teie loomulikke hambaid, tehes juureravi ja konservatiivseid restauratsioone. Aga kui see osutub juba ebaefektiivseks, soovitan implantatsiooni ja proteesimist esteetiliste materjalidega."

Dr.Galina Kulinitš

Eesti Hambaarstide Liidu liige

Lõpetas Donetski Meditsiiniülikooli 1985.a.
Lisakoolituse hambaravis omandas Harkovi Meditsiiniülikoolis 1989 a.

Alates 1991 töötab Eestis, 1996 avas isikliku kliiniku.
Aastatel 1998-2000 võttis osa rahvusvahelistest konverentsidest Quintessence.

Aastatel 1998-2002 läbis mitmeid koolitustsükleid kirurgilise parodontoloogia ja implantatsiooni alal Chicago Kaasaegse Stomatoloogia Keskuses.

On osalenud kvalifikatsiooni tõstmise kursustel Eestis, Belgias, Itaalias, Shveitsis, Lätis, Leedus, Ukrainas.

Anna Belaja

Anna Belaja

Hügienist, assistent

Rakenduslik kõrgharidus omandatud 2000.a. Tallinna Meditsiinikoolis.
Alates 2001.a. töötab meie kliinikus hambaarsti assistendina.

Aastatel 2012-2013 läbis koolitused Norras parodontoloogiale spetsialiseerunud kliinikus dr.Pedro de Franka juures ja tegeleb nüüd edukalt suuhügieeni valdkonnas ja hammaste laservalgendusega.

2014 läbiskvalifikatsiooni tõstmise kursused Peterburi koolituskeskuses Profiks: `Professionaalne hügieen ja individuaalne profülaktika- kohustuslik etapp iga stomatoloogia patsiendi komplekses ravis`.